Support

Support

Evcil dostunuzu beslemek onun sadece karnını doyurmak değildir. Aynı zamanda sağlıklı bir şekilde gelişimine katkı sağlayacak ve açlık duygusunun ortadan kalkmasına yardımcı olacak besinlerle kendisini buluşturmaktır. Bu durumun farkında olan firmamız, sağlıklı beslenmenin bilinciyle mamaların içeriğini de özenle seçmektedir. İçeriklerin oranları evcil dostunuzun ihtiyacına ve hassasiyetlerine göre belirlenmektedir.

Ürünlerimiz soya ve mısır içermediği gibi, besin değeri ve sindirilebilirliği yüksek besin maddelerinden oluşmaktadır.

Start Support

Yavru dostlarımızın anne sütünden kesilerek katı gıdaya geçişi son derece hassas önemli bir geçiş dönemidir. Bu geçiş gerçekleşirken mama tanecikleri büyük önem arz etmektedir. Yoğunluğundan yapısına, tane büyüklüğünden kıtırlığına kadar birçok parametre bulunmaktadır. Bunun yanında mamanın besleyiciliği, sindirimi ve immun sistemine olan desteği de son derece önemlidir. Myfood Start Support ürünlerinin içeriği tüm bu kriterler ele alınarak formüle edilmiştir.
Support
Support

Urinary Support

Evcil dostlarımızın idrar yollarında yaşadıkları sıkıntı, yaşam kalitelerini son derece olumsuz yönde etkilemektedir. İdrar yolları hassasiyetlerine destek olmak adına, mamanın hammadde içeriğinin kalitesi kadar, içerdiği mineral ve vitamin oranları da son derece önemlidir. Bunların yanında idrar PH değeri de idrar yollarında oluşabilecek rahatsızlıklar için dikkate alınması ve optimum seviyede tutulması gereken bir kriteridir. Myfood Urinary Support ürünlerinin içeriği tüm bu kriterler ele alınarak formüle edilmiştir.

Digest Support

Evcil dostlarımızın sindirim sisteminde yaşadıkları sıkıntı, sağlıklı sindirimimin gerçekleşmesini engellemektedir. Bu durumda da gelişimden yaşam kalitesine her alana etki etmektedir. Sindirim sistemi hassasiyetlerine destek olmak adına mamanın ham madde içeriğinin kalitesi kadar içerdiği antioksidan, çözünebilir lif oranı, doğru karbonhidrat kaynağı, prebiyotik ve probiyotik bulundurması son derece önemlidir. Myfood Digest Support ürünlerinin içeriği tüm bu kriterler ele alınarak formüle edilmiştir.
Support
Support

Derma Support

Evcil dostlarımızın deri sağlığında yaşadıkları sıkıntı, dış faktörler dışında besin alerjileri veya alerjik deri rahatsızlıkları nedeniyle oluşabilmektedir. Bu durum da yaşam kalitelerini olumsuz etkilemektedir. Deri sağlığı hassasiyetlerine destek olmak adına mamanın ham madde içeriğinin kalitesi kadar, içerdiği E vitamini, Omega3 oranı, Omega6 oranı, çinko ve A,B ve D vitaminlerinin bulundurulması son derece önemlidir. Myfood Derma Support ürünlerinin içeriği tüm bu kriterler ele alınarak formüle edilmiştir.

Destek ürünlerimiz evcil dostlarımızın hassasiyetleri dikkate alınarak, rahatsızlıkların oluşumunu engellemeye yönelik formüle edilmiştir. Oluşan rahatsızlıkların tedavisi için Veteriner Hekiminize danışınız. Evcil dostlarınızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürülebilmesi için beslenme son derece önemlidir. Protein kaynağı ve tahıl seçiminde evcil dostlarımızın sindirim sistemi dikkate alınarak en yararlı besin maddeleri seçilmiştir.